18 kwietnia 2018 r. – I dzień konferencji

11.00-12.00 rejestracja oraz zakwaterowanie uczestników konferencji
12.00-12.45 lunch
13.00 uroczyste rozpoczęcie konferencji:

Adam Musiał, Dyrektor Generalny,

Dorota Markiewicz, Dyrektor Polskiej Izby Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei

Uroczyste przyjęcie firm w poczet Polskiej Izby Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei

 

13.00 – 13.45 PANEL I Wystąpienia i prezentacje zaproszonych gości
  • Ministerstwo Infrastruktury
  • Ministerstwo Rozwoju*
  • Urząd Transportu Kolejowego*
  • Instytut Kolejnictwa,*
  • Centrum Unijnych Projektów Transportowych – Przemysław Wróbel, Doradca Dyrektora CUPT
    Temat prezentacji w uzgodnieniu
  • NARODOWE CENTRUM BADAŃ I ROZWOJU*
13.45 – 17.00 PANEL II Tabor kolejowy – pasażerski
  • PPKP INTERCITY S.A., Biuro Taboru, Temat prezentacji w uzgodnieniu
  • PKP CARGO SA,, Biuro Taboru, Temat prezentacji w uzgodnieniu
  • SOSNOWSKI Sp. z o.o. Sp. K, Mariusz Syldatk, Dyrektor Handlowy, Temat prezentacji w uzgodnieniu
  • PRZEWOZY REGIONALNE Sp. z o.o.*
  • PREZENTACJA FIRMY PARTNERSKIEJ
  • METRO WARSZAWSKIE SP. Z O.O.*
  • MIDURA GROUP Sp. z o.o., Damian Midura, Prezes, „Fotele Maszynisty i ich rola we współczesnych pojazdach szynowych oraz wpływ na komfort oraz poprawę warunków pracy, a co za tym idzie przeciwdziałanie chorobom zawodowym”
  • TRAMWAJE WARSZAWSKIE SP. Z O.O.*
  • HERBERT KNEITZ GmbH, Ilona Jacob, Dyrektor, Temat prezentacji w uzgodnieniu
  • Zakłady Naprawcze Taboru Kolejowego*
  • PREZENTACJA FIRMY PARTNERSKIEJ
17.00 PANEL III FORUM DYSKUSYJNE
Temat forum: „Oferta produktowa jako niezbędny element rozwoju oraz sprawnego działania taboru szynowego”

 

19.00 Uroczysta kolacja z udziałem zaproszonych gości
Uroczystość wręczenia statuetek z okazji XV – lecia konferencji
„Modernizacja Taboru Szynowego – zakup i utrzymanie”
 

19 kwietnia 2018 r. – II dzień konferencji

7.00 – 8.30 Śniadanie
9.30 – 13.00 PANEL IV Tabor kolejowy – towarowy
  • ZWIĄZEK ZAWODOWY MASZYNISTÓW KOLEJOWYCH W POLSCE
  • PKP CARGOTABOR Sp. z o.o.*
  • KOLEJE MAZOWIECKIE – KM SP. Z O.O. – Czesław Sulima, Członek Zarządu, Temat prezentacji w uzgodnieniu
  • LOTOS KOLEJ Sp. z o.o.*
  • PREZENTACJA FIRMY PARTNERSKIEJ

11.00 – 11.15 Przerwa kawowa

  • KOLEJE ŚLĄSKIE Sp. z o.o.*
  • MABO Sp. z o.o., Andrzej Kowalczyk, Prezes, „Nowe rozwiązania konstrukcji nośnych górnej sieci trakcyjnej”
  • DB CARGO POLSKA Sp. z o.o.*
  • Prezentacje firm z branży

13.00 – 14.00 Obiad

14.00 – 17.00 PANEL V Tabor transportu miejskiego
  • Tramwaje Śląskie S.A.*
  • Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.
  • Prezentacje firm z branży

19.00 Kolacja

20 kwietnia 2018 r. – III dzień konferencji
7.30 – 9.00 Śniadanie
10.00 – 12.30 PANEL VI Wystąpienia i prezentacje
  • KOLEJE DOLNOŚLĄSKIE SA, Piotr Rachwalski, Prezes Zarządu, „Nowe i modernizowane – doświadczenia z eksploatacji”
  • HellermannTyton GmbH, Paweł Petykiewicz, Sales Manager, Temat prezentacji w uzgodnieniu
  • KOLEJE MAŁOPOLSKIE Sp. z o.o.*
  • METALKO Sp. z o.o., Katarzyna Żyta, Dyrektor, „Bezpieczeństwo przewozu materiałów niebezpiecznych – prototypowa linia pilotażowa do aplikacji wykładzin chemoodpornych”
  • Prezentacje firm z branży
  • Dyskusja oraz podsumowanie konferencji
  • Losowanie upominków wśród uczestników konferencji

Do dyspozycji gości konferencji:

  • basen
  • strefa SPA

Organizator zastrzega sobie możliwość wprowadzania zmian w programie.

 

Poniżej aktualny program konferencji oraz zaproszenie do pobrania:

program konferencjizaproszenie